My to wiemy. Hotel to nie tylko pokoje, recepcja, sale konferencyjne, restauracja, bar czy basen z częścią spa. Hotel to przede wszystkim wyjątkowy charakter i styl, design i detal, ludzie i emocje, kolory do snu oraz na ożywiające poranki. Nie tylko to wiemy, my to nawet bardziej - czujemy. W Projekcie MIEJSCA jako specjaliści od fotografii wnętrz dla hoteli zajmujemy się czymś więcej niż przedstawieniem obiektu na fotografiach. Zależy nam, by każde zdjęcie uwidoczniło clou MIEJSCA.
Jak to robimy? Potrafimy wykorzystać odpowiednie światło, perspektywę, kadrowanie i kolory, tak by jak najlepiej przedstawić piękno i wyjątkowość hotelu na zdjęciach. By być pewnym, że powstają fotografie pokazujące styl i charakter MIEJSCA, najpierw dajemy się zaprosić na spacer po nim, aby zacząć go wyczuwać, dostrzegać, smakować. 
Fotografia hotelowa - zdjęcia dla hoteli, pensjonatów, agroturystyki i domków na wynajem
Dobrze wykonane zdjęcia hotelu, domku na wynajem, agroturystyki nad jeziorem, pensjonatu górskiego czy nadmorskiego zawsze pomaga w przyciągnięciu klientów i zwiększeniu sprzedaży usług. To właśnie na takich fotografiach oddających atmosferę i charakter danego MIEJSCA stwarzamy prawdziwe wrażenie gościnności i przytulności.

Zachwycająca fotografia hotelowa, a więc zdjęcia hotelu i jego wnętrza oraz otoczenia i okolicy są kluczowe w branży turystycznej. W dzisiejszych czasach większość potencjalnych gości poszukuje informacji o hotelach w internecie, dlatego ważne jest, aby hotel czy miejsca noclegowe innej kategorii miały zdjęcia najwyższej jakości. Tylko takie zachęcą ich do dokonania rezerwacji. Profesjonalne zdjęcia hotelowe to inwestycja.

Fotografia hotelowa nie może pominąć także aspektu kulinarnego. Restauracje to często bijące najmocniej serce całego obiektu. Najmocniej, ale i najsmaczniej. Dlaczego więc nie pokazać tego światu w formie obrazka?

Co Wy z tym możecie zrobić? Zdjęcia z profesjonalnej sesji fotograficznej dla hotelu, domku w górach lub nad morzem na wynajem, pensjonatu nad jeziorem czy nizinnej agroturystyki możecie śmiało używać w swoich social-mediach (Instagram, Facebook), dodawać na portale ogłoszeniowe jak Booking czy Airbnb, publikować w magazynach wnętrzarskich czy turystycznych. Wasze strony internetowe nabiorą prawdziwego smaku, jeśli pokażecie na nich zdjęcia z sesji od Projekt MIEJSCA.
Back to Top