1. Vogue Polska / czerwiec 2023, druk
Zdjęcie od Projekt MIEJSCA - wnętrza restauracji Gaia w Stradom House wydrukowane w Vogue Polska. Z wielką dzielimy się tą informacją. Wykwintna restauracja usytuowana w historycznym budynku Stradom House, którą mieliśmy okazję sfotografować, została pokazana w czerwcowym, drukowanym wydaniu polskiej edycji VOGUE. Traktujemy to jako wyróżnienie.
Zdjęcie, które znajdziecie na stronach czerwcowego Vogue Polska z 2023, ukazuje istotę projektu MIEJSCA. Pokazujemy to co piękne, to co nas urzeka. Tym razem: miękkie, ciepłe oświetlenie rozchodzące się po starannie dobranych meblach, tworząc zapraszającą atmosferę, która zaprasza gości na ponadczasową, niezapomnianą podróż kulinarną. Dziękujemy za tę publikację.
2. Portal PLNDESIGN.PL / lipiec 2023, wydanie online
Prezentowane na naszej stronie zdjęcia mieszkania z zieloną kuchnią zachwyciły twórców portalu PLNdesign.pl. W lipcu 2023 przygotowali wpis na swojej stronie internetowej, który pokazuje fotografie od ProjektMIEJSCA.pl. 
W pierwszym kwartale 2023 roku strona PLN Design zanotowała imponującą liczbę - blisko pół miliona odwiedzin, co potwierdza jej pozycję jako jednego z najpopularniejszych portali w Polsce, skupiającego się na tematach związanych z aranżacją wnętrz, architekturą i oryginalnymi elementami wyposażenia wnętrz.
projekt MIEJSCA fotografia wnętrz w plnDESIGN portal wnętrzarski
3. Living Magazine - wydanie specjalne 3(29)/23, październik 2023, druk
Nasze zdjęcie Hotelu Verte w Warszawie, zostało opublikowane w drukowanym magazynie "& LIVING" od LABEL Magazine. Na kartach magazynu prezentują się wyselekcjonowane zdjęcia najpiękniejszych wnętrz, architektury, wzornictwa. Magazyn dostępny w salonach prasowych oraz w wersji online. 
4. Książka "Polska. Nieoczywisty przewodnik. Tom III. Podróż w głąb dzikiej przyrody", listopad 2023, druk
W trzeciej edycji bestsellerowej książki, przewodniku po Polsce wydanym przez LABEL znalazło się zdjęcie od Projekt Miejsca przygotowane dla ROSEVIA Resort. W albumie prezentowane są najciekawsze polskie miejsca - w tym noclegowe. 
Back to Top